Top 10 Dos ja Don’ts kasiino etiketi kohta

Sa ei taha kunagi olla *see* mees kasiinos. Kuigi kasiinos käimise peamine eesmärk on lõbutsemine (ja raha võitmine), tuleb järgida teatud reegleid, et see oleks meeldiv kogemus nii sulle, teistele külastajatele kui ka diileritele. Järgige neid Las Vegase kasiinoetiketi 9 käitumisjuhendit ja järgige neid ning järgmine kord, kui soovite oma õnne proovile panna, mängite nagu professionaal!

Kasiinoetikett: Dos

Andke diilerile jootraha

Nii nagu oodatakse, et sa annad teenindajale jootraha pärast restoranis einestamist, on ka kasiinos õige kasiinoetikett, et sa annad diilerile lauast lahkudes jootraha. See reegel on eriti oluline, kui kavatsete selle diileri laua juurde tagasi tulla. Nad ei saa teid välja visata, sest te ei jätnud jootraha, kuid selleks, et hoida õhkkonda sõbraliku ja kerge, on hea mõte olla helde. Iga väikese võidu puhul on tavaliselt vastuvõetav 1 dollar või 5-10 dollarit, kui lahkute lauast.

Riietuge korralikult

Kuigi riietuskoodeks sõltub sellest, millises kasiinos sa mängid, on üldine kasiino nõuanne, et riietu korralikult, mitte halvasti (eriti kui sa ei ole oma uurimistööd teinud). Kui teie riietus on rannaäärne vabaaja koos flip floppidega, siis tasub enne kasiinos käimist paar minutit rohkem aega kulutada, et seda kontrollida, või riskite sellega, et peate hotelli tagasi minema, et end ümber riietada.

Veel üks kasiino nõuanne, mida tasub meeles pidada, on see, et enamik kasiinosid aktsepteerib päevasel ajal vabaaja riietust, nii et kasuta seda ära, võttes sel ajal välja oma teksapüksid ja tankid. Õhtune hasartmängude mängimine läheb sageli üle stiilseks ja väljapeetud meeleoluks, nii et veenduge alati, et te planeerite ette.

Saage reeglitest aru ENNE, kui istute maha

Kuigi mõned diilerid ja mängijad võivad olla piisavalt kannatlikud, et algajale reegleid selgitada, on parim kasiinoetikett mõista mängureegleid enne laua taha istumist. See aitab muuta mängukogemuse kõigile asjaosalistele lõbusamaks ja võtab stressi ära, kui olete oma järgmise käigu pärast mures.

Väljamakse suurte nimiväärtustega

Kui valmistute väljamaksmiseks, andke diilerile korralikud žetoonipakid ning laske neil neid loendada ja sisse vahetada.

Diilerid eelistavad, et sa vahetaksid väiksema nimiväärtusega žetoone suurte vastu, seega näita oma hasartmänguoskust, järgides seda kasiinonippi. Veenduge, et vahetate oma žetoone käte vahel, mitte mängu ajal.

Tunne oma käe signaale

Mõnede kasiinomängude puhul (eriti blackjack) tuleb kasutada käesignaale, et näidata, kuidas soovite oma kaarte mängida. Tunne neid signaale peast, sest suulistest juhistest ei piisa. Vastasel juhul muutub see üsna frustreerivaks, kui diiler peab neid teile ikka ja jälle selgitama. Siin on käesignaalid, mida peate teadma, kui kaardid jagatakse ülespoole.

Hit: koputage lauale.

Topelt / Split: Asetage oma vastav panus oma esialgse panuse kõrvale, mitte kunagi selle peale. Kui teil on kaks neljakesi või kaks viiekesi, siis peaksite hoidma ühte sõrme püsti, kui te kahekordistate, ja kahte sõrme, kui te jagate.
Need on käesignaalid, mida tuleb kasutada, kui kaardid jagatakse piltidega alla.

Lööge: kraapige kergelt kaardinurgad vastu viltu.

Seisa: Lükake kaardid oma panuse alla. Ärge tõstke seejuures oma žetoone.
Topelt/plit: Asetage oma kaardid lauale ülespoole, täpselt oma panuse kohale. Seejärel asetage vastav panus oma algse panuse kõrvale. Kui teil on kaks neljakesi või kaks viiekesi, siis hoidke üles üks sõrm, kui te kahekordistate, ja kaks sõrme, kui te jagate.
Naine mängib pokkerit Las Vegase kasiinos

Kasiinoetikett: Kasutusjuhend: Ära tee…

Ära sega oma telefoni

Üks suur kasiino nõuanne, mida on oluline järgida, puudutab mobiiltelefone. Ehkki hasartmängude ajal võib olla ahvatlev tekstisõnumeid saata, rääkida või fotosid teha, lihtsalt ära tee seda. Väldi kiusatust, lülitades oma telefoni välja või pannes selle ära. Selle konkreetse kasiinoetiketi reegli põhjuseks on see, et telefoni kasutamist peetakse häirivaks ja ebaviisakaks. Hasartmängud nõuavad strateegiat ja mõtlemist, seega ei ole asjatute häirete lisamine lihtsalt lahe.

Ära küsi diilerilt nõuandeid

See kasiino nõuanne on seotud mängureeglite mõistmisega enne istumist. Sa peaksid mängima enesekindlalt ja diilerilt nõu küsida ei ole õige viis. See paneb diileri ebamugavasse olukorda, sest tema nõuanded ei garanteeri automaatset võitu. Kui te seda järgite ja kaotate, võib olukord muutuda veidi kummaliseks. Parim kasiinoetikett on teha oma otsused ise ja leppida tulemusega.

Ärge muutuge lohakalt purju

Hoidke kõva joomine klubide jaoks ja ärge jooge kasiinodes lohakalt purju. See mõjub sulle halvasti ja ei ole lõbus ka teistele mängijatele sinu lauas. Hoidke oma hasartmängukogemus lõõgastavana ja draamavaba, jootes vastutustundlikult.

Ära riku kaardietiketti

Mängu ajal on palju erinevaid reegleid, mis puudutavad kaartide käitlemist. Siin on mõned, mida te ei taha rikkuda, sest muidu ootab teid ees terav nuhtlus.

Kui kaardid jagatakse piltidega allapoole, puuduta oma kaarte ainult ühe käega.

Käituge kaartidega õrnalt; ärge painutage neid ega pange neile jooke peale.

Mõnes mängus jagatakse kaardid ülespoole. Kui see on nii, ärge kunagi puudutage oma kaarte.
Kui järgite neid kasiinonõuandeid nõuetekohase kasiinoetiketi kohta, võite olla kindel, et teie tulevane Las Vegase hasartmängukogemus on lõbus ja stressivaba. Planeeri oma järgmine reis Vegasesse ja broneeri oma majutus D Las Vegas’is, et lõõgastuda kõige mugavamates tingimustes kasiinosõitude vahelisel ajal.