Kümme õnnesärki, mis toovad õnne kõigile, kes armastavad hasartmänge

Kas olete kunagi mõelnud, milline maagia võib suurendada teie hasartmängude õnne ja võib-olla anda lisakaitset negatiivsete vibratsioonide eest? Kuigi ma ei saa sulle anda võlukeppi ja loitsude nimekirja, mida kasutada, on olemas mitmeid võlusid, figuurid ja amuletid, mis võivad seda teha.

1. Neljaleheline ristikhein

Kleepel on ilmselt üks esimesi asju, mida enamik lääne inimesi seostab sõnaga “õnn”, sest selle ajalugu on tugevalt seotud iiri traditsioonidega. Algselt on see kolmeleheline ristikhein, mida tavaliselt seostatakse Püha Patricku päevaga. See on kristliku Püha Kolmainsuse sümboolne ikoon: Jumal, Poeg ja Püha Vaim. Kui aga neljas leht on olemas, tähistab see Jumala armu.

Seda, kes leiab neljalehelise ristikese, peetakse väga õnnelikuks. Sest tõenäosus, et sa selle leiad, on 1:5076. Nii et palju õnne selle “õnneliku” võlu leidmisel loodusest!

Peale selle haruldase esinemise arvatakse, et igal kleeprilehel on oma eriline tähendus. Esimene leht tähistab lootust, teine usku, kolmas armastust ja viimane õnne.

Tänapäeval on kleeprileht üldiselt muutunud laialdaselt populaarseks teemaks online-hasartmängude puhul, olenemata sellest, kas lehte on kolm või neli.

2. Hobuseraua

Hobuseraua folkloori päritolu sai alguse püha Dunstanist, kes naelutas kuradi hobuse asemel hobuseraua kuradi kabja külge. Ta nõustus vabastama kuradi alles pärast seda, kui too lubas mitte häirida ühtegi kohta, mille peaukse kohale oli pandud hobusekuuskera. Sellest ajast peale hakkasid inimesed oma ustele hobuseraua riputama, et kaitsta end kuradi häirimise eest.

Tänapäeval usuvad inimesed, et kui hobuseraua ülespoole keerata, kogub see kogu õnne oma “U” kuju sisse. Keerake seda allapoole ja kogu see õnn kaob ära. Üllataval kombel usuvad mõned inimesed, kes usuvad, et allapoole suunatud hobuseraua võib teid õnnega üle ujutada.

Arvatavasti on turvalisem panna see U-kujulisse asendisse, et koguda kogu õnne enda ümber ja suurendada võimalust võita loteriid ja jackpotid.

3. Maneki-Neko

Maneki-Neko on jaapani keeles “kutsuv kass”, mis seletab ka selle päritolu. Usutakse, et see õnnekass meelitab oma omanikule õnne ja õnne, lehvitades (viipades) oma väikese käpaga. Selle uskumuse tõttu paigutatakse see tavaliselt pachinko-salongidesse, hotellide vastuvõttude kassasse ja restoranidesse.

Selle uskumuse täpne päritolu on siiani küsitav, kuid kindel on see, et esimesed andmed selle õnnekassi kohta ilmusid Jaapanis Edo perioodi lõpul (1603-1868).

See on aga hiinlaste seas nii populaarne, et seda peetakse sageli ekslikult hiina traditsiooniks.

Samuti on erinevad tähendused selle taga, millist käppa ta püsti hoiab. Tõstetud vasakpoolne käpp on klientide meelitamiseks oma ettevõttesse, samas kui parem käpp on hea õnne ja raha sisse lehvitamiseks.

Lisaks käppade variatsioonidele on igal värvil, materjalil, riietusel ja esemel, mida ta hoiab, oma tõlgendus õnne kohta. Valige originaalne kaltsuvärviline või kuldne figuur, mille vasak käpp on tõstetud rikkuse ja jõukuse märgiks, mida mängurid tõesti soovivad.

Kui oled hullumeelne kass, kes armastab hasartmänge, siis on see maskott sinu jaoks purr-fekt.

4. Naertev Buddha

Naertev Buddha, tuntud ka kui “Hotai” või “Pu-Tai”, on tegelikult Hiina “munk”, kellel on punnis keha ja naeratus nii särav kui kuu. Ta võib tuua majapidamistesse rikkust ja jõukust ning need, kes usuvad sellesse folkloori, hõõruvad kuju kõhtu, et nende soovid täituksid.

Nii nagu Maneki-Nekol, on ka sellel on erinevate variatsioonide puhul erinevad tõlgendused õnne kohta. Naertev Buddha, kellel on kullakillud käes või kuldkannu, sobib inimestele, kes soovivad rohkem jõukust ja rikkust.

Olenemata sellest, kas ta tõesti toob õnne või mitte, ainuüksi tema rõõmsameelne naeratus võib tuua õnne kõigile, kes teda ümbritsevad.

5. Kassisilma kalliskivi

Nagu nimigi ütleb, meenutab kalliskivist paistev uhke valguskiir kassi silmi. See on tuntud ka kurja silma, kummituste ja muude kahjulike asjade tõrjumiseks sinu elus.

See on üks mängurite kõige lemmikumaid võlusid, sest see kaitseb rikkust, vähendades rahakaotust ja muutes äri stabiilseks.

Hoidke ühte neist vääriskividest oma taskus ja olge valmis, et teie poole saabub pimestav õnn.

6. Nazar Boncuğu amulett

Seda sinisilmset amuletti võib leida ohtralt turistide suveniiridena Türgi rahvarohketelt basaaridelt. Tavaliselt on see valmistatud tumesinisest, helesinisest, valgest ja mustast klaasist, mis on ringi või pisarakujuline.

Sõna “Nazar” pärineb araabia keelest ja tähendab “kurja silma”. Arvatakse, et koos inimeste komplimentidega võib esineda armukadedus/ pahatahtlikkus ehk antud juhul kuri silm. Inimesed, kes järgivad seda uskumust, kasutavad Namza amulette, et tõrjuda neid soovimatuid kurje silmi ja armukadedust.

Kui teil on mängu ajal õnnejooks, võib Naza amulett aidata teil blokeerida kõiki neid negatiivseid energiaid, mis ümbritsevatelt armukestelt inimestelt tulevad.

7. Hamsa käsi

Hamsa amulett, tuntud ka kui Khamsa, on avatud parema peopesa sümbol, mille keskel on silm. Nagu Namza amuletti, kasutatakse seda kurja silma mõju vastu.

Juudid usuvad, et see kujutab Jumala kätt ja viit Toora raamatut. Samal ajal tõlgendatakse viis sõrme islamis kui religiooni viit sammast: usk, jumalateenistus, paastumine, almuste andmine, palverännak. Samuti arvatakse, et see kujutab prohvet Muhamedi tütre Fatimah Zahra kätt.

Sõltumata selle religioossetest tõlgendustest on see nii Lähis-Ida kui ka Lääne kultuuris laialt levinud kaitsva amuletina, mida kasutatakse ehetes ja seinakattematerjalides.

8. Karpkala

Euroopas (eriti Poolas, Tšehhis ja Slovakkias) on traditsiooniks süüa jõuluks karpkala. See traditsioon põhineb täielikult asjaolul, et katoliiklased ei tohtinud sel ajal paastu ajal punast liha süüa. Seega serveeritakse pühade puhul karpkala selle valge liha tõttu. Pärast püha koguvad inimesed ühe või kaks karpkala ja hoiavad neid oma rahakotis kuni järgmise jõuluõhtuni, et raha voolaks rahakotti kogu aasta jooksul.

Ehk kui juhtub, et järgmisel jõulupühal süüa karpkala, siis otsige kaalud üles ja hoidke üks endale. Ainult ärge unustage kalalõhna maha pesta!

9. Kolmejalgne kärnkonn

Elab teiste nimedega, nagu Jin Chan (kuldne kärnkonn) või Chan Chu (kärnkonn), see Fengshui amulett on härjapõlvesammas, millel on paar eredaid punaseid silmi ja suus münt. Kolm jalga on tegelikult kaks esijalga koos kärbseseenega.

Legend ütleb, et see ilmub täiskuu ajal majapidamiste lähedusse, mis saavad varsti häid uudiseid. Usutakse, et see Hiina müütiline olend meelitab ligi raha ja kaitseb rikkust ning hoiab ära halba õnne.

Mõned panevad isegi oma loteriipileteid kuju alla, et suurendada oma võiduvõimalusi. Võib-olla võite ka teie seda proovida!

10. Alligaatori hambad

Võib-olla ei ole midagi, mida hambahaldjas ootaks, kuid hoia üks endale ja see toob sulle rohkem raha kui hambahaldjas. Vähemalt Ameerika folkloori järgi. See amulett on spetsiaalselt tuntud selle poolest, et toob mänguritele palju õnne.

See ei ole küll kõige esteetilisem amulett, kuid kui see aitab teil võita, siis… miks mitte?

P.S. Loomasõbrad, ärge muretsege! Ühtegi alligaatorit ei kahjustata, kuna nad teatavasti kaotavad oma hambaid loomulikult.

Kuigi ei ole kindlat garantiid, et need amuletid teevad sind hetkega miljonäriks, võib see kindlasti panna sind end sellisena tundma, tõstes sinu enesekindlust. Positiivne suhtumine koos mõtteviisiga, et võita tõenäosust, on asjad, mis teevad inimesest suurepärase hasartmänguri!