Interneti-kasiino boonused 101

Olete ilmselt näinud, et enamik online kasiinode reklaame pakuvad tavaliselt mingit boonust või TASUTA raha, et saaksite seal mängima hakata. Nagu enamik asju maailmas, ei saa midagi tasuta, nii et enne kui hakkate seda tasuta raha nõudma ja seejärel ärrituma, et teid on petetud, soovitan teil lugeda ja vaadata, kuidas see kõik töötab.

Esiteks võite küsida; miks online kasiinod seda “tasuta” raha üldse pakuvad?

See on osa nende turundus- ja eristamisstrateegiast. Lühidalt öeldes on online-kasiinod üldiselt konkreetse tarkvarapakkuja “nahad”, nii et tegelikult ei ole erineva omaniku, graafika, litsentside jms taga kapoti all suurt vahet, kas oletame, et kõik Playtechi või Microgamingu toega kasiinod.

Seega, kui need on kapoti all enamasti ühesugused, peab olema mingisugune erinevus, mis veenaks teid mängima “X” online kasiinos, mitte “Y” kasiinos. Lisaks graafikale, litsentsimisele, toele ja mainele on veel üks viis potentsiaalsetele mängijatele tutvustamiseks anda neile midagi, antud juhul boonust.

Kui olete selle kõrvale jätnud, võiksite endalt küsida järgmise küsimuse: OK, nii et Casino X pakub 5000 dollarit tasuta, võib-olla registreerun, võtan oma 5000 dollari, mängin need välja ja lähen kasiinosse Y.

Ka siin on vastus üsna lihtne. Internetikasiinos boonuste taotlemiseks peate tavaliselt tegema sissemakse, välja arvatud juhul, kui on konkreetselt märgitud, et te seda ei tee, kuid me käsitleme seda hiljem.

Enne kui me sukeldume veebikasiinodes pakutavate erinevat tüüpi boonuste hulka, on siin mõned lisatingimused ja punktid, mida peaksite teadma, et saaksite need enne boonuse taotlemist klienditoe esindajaga selgitada, et teaksite, kus sa seisad ja mida sa väidad.

1. Panustamisnõuded: Enamikul boonustel on läbimängimise või läbimängimise nõuded, mis tähendab, et enne kui saad oma kontolt võidu välja võtta, pead sa mängima teatud summa. Keskmiselt on läbimängimisnõuded 15-40-kordsed, kuid pöörake tähelepanu sellele, mida peate panustama. Mõnel juhul on see ainult boonus korda X ja teistel tuleb boonus + oma sissemakse summa X korda läbi mängida. Viimane on muide levinum.

Veel üks nüanss, millele peaksite panustamisnõuetega seoses tähelepanu pöörama, on see, et enamikus online kasiinodes, kui taotlete väljamakset enne läbimängimisnõuete täitmist, tühistatakse kõik teie praegused võidud. Pole päris õiglane, aga see on reaalsus.

2. Mängitud mängud: sel juhul lugege kindlasti läbi T&C. Kuna slotimängud on internetikasiinode jaoks üldiselt kõige kasumlikumad mängud, kehtivad paljud boonused tavaliselt ainult slotimängude puhul. Tavaliselt vastavad sellele reeglile kraapekaardid ja keno.

Muudel juhtudel lubatakse teil oma boonust mängida kõikides mängudes; kuid kõiki mänge ei arvestata läbimängimise nõuete täitmisel 100%. Näiteks slotikatel mängimine läheb arvesse 100%, rulett aga ainult 30%, mis tähendab, et läbimängimisnõuete täitmiseks ja võitude väljavõtmiseks peate tegelikult panustama kolm korda rohkem.

3. Minimaalne sissemakse nõue: Enamikul juhtudel peate boonuse saamiseks tegema minimaalse sissemakse, mis võib jällegi erineda. See on üldiselt väike summa, mille te tõenäoliselt igal juhul sissemaksete. Tavaliselt ei ületa see 50 dollarit.

Nüüd, kui oleme kõik ühel lehel ja räägime sama keelt, on aeg vaadata läbi peamised boonuste tüübid, mis on saadaval enamikus online kasiinodes.

Match boonus on kõige levinum boonuse tüüp. Iga sissemakse dollari eest krediteeritakse teile X% kasiino sissemaksest. Seega, kui näiteks kasiino Z pakub 100% mänguboonust, tehke 100 dollari sissemakse ja kasiino annab teile täiendavalt 100 dollarit boonusraha. See tähendab, et alustage kasiinos mängimist 200 dollariga. Mänguboonused on peaaegu alati piiratud teatud maksimaalse boonuse summaga, mida saate taotleda. Mänguboonus võib olla eraldiseisev boonus kampaania osana (sagedamini USA sõbralikes veebikasiinodes) ja/või tervitusboonuse osana

Tervitusboonust pakuvad üldiselt enamik, kui mitte kõik, online kasiinod uutele mängijatele, kes registreeruvad ja teevad kasiinos oma esimese sissemakse. Tervitusboonus on kõigi võimalike mänguboonuste summa, mida saate kasiinos uue mängijana teatud aja jooksul koguda või oma esimese X sissemaksega või nende kahe kombinatsioonina; nii et kui kasiino reklaamib 3000 dollarit tervitusboonust, on see tegelikult maksimum, mille võite saada esimese sissemakse boonusega, teise sissemakse boonusega, igakuise boonusega jne. . Kui teete igal etapil maksimaalse boonuse saamiseks vähem sissemakseid, ei jõua te tervitusboonuses reklaamitud summani. Seega on tegelikult reklaamitud tervitusboonus MAXIMIUM summa, mille saate oma esimese kasiinos mängimise perioodi jooksul boonusrahana taotleda.