VIP Slots Casino ülevaade

Põhiülevaade
VIP Slots on täiendav Interneti-kasiino, mille omanik on EH New Ventures Inc. (EHNVI). See laheda välimusega veebikasiino tegutseb Antigua osariigis St. John’sis ning on akrediteeritud Antigua ja Barbuda valitsuse kaudu. Stiilse välimuse ja säravate omadustega kasiino on slotikasõprade unistustemaa, kuigi siin saate mängida ka täiendavaid kasiinomänge.

VIP-pesadel, nagu ka paljudel teistel professionaalselt hallatavatel veebikasiinodel, on range turvaseade, mis kasutab tehnoloogiat nagu 128-bitine SSL-failide krüptimine, et tagada kõigi tehingute ja mängijateabe kaitsmine. Rakendus sisaldab ka sertifitseeritud ausa mängu pitserit, mis tõendab täielikku ausat mängu.

VIP Slotsil on alaealiste panustamise suhtes jäik poliitika ja see lubab pakutavaid mänge mängida ainult mängijatel, kes on vanemad kui 21 aastat. Kasiino tervitab Ameerika Ühendriikide mängijaid. Kui vajate abi, on lihtne ühendust võtta kasiino klienditoega, mis on ööpäevaringselt kättesaadav ja juurdepääsetav e-posti, reaalajas vestluse või telefoni teel.

Tarkvara ja mängud

VIP Slots käitava tarkvaraprogrammi on välja töötanud Vegas Technology, üks võrguhasartmängude tarkvara arendamise suurnimesid. Tarkvara annab kasiinole vinge liidese ja suurepärased heliefektid. Saate programmi alla laadida oma sülearvutisse või arvutisse või mängida Flash-versiooni kasutades täielikult brauseris. Mõlemal juhul on teil valida, kas mängida tasuta või isegi pärisraha eest.

VIP Slots pakub tohutut mängude pakkumist. Kuigi enamik pakutavatest tegevustest on: mänguautomaadid, avastate, et kasiinomängud on samuti juurdepääsetavad. Lisaks slotikatele saate mängida lauamänge (17), videopokkerit (15) ja erimänge (5). VIP Slotsist leiate üle 65 erineva slotikamängu. Siin on võimalik mängida kõikvõimalikke slotikaid – traditsioonilisi slotikaid, 5- ja 7-rullilisi videoautomaate, 3-rullikuid, boonusautomaate, hooajalisi lemmikuid ja ka progressiivseid slotikaid.

Siin on slotikate mängimine täielik nauding, kuna lisandub suur hulk boonusringe ja tasuta keerutusi. Seejärel on teil võimalus võita suur jackpot, progressiivne jackpot, alati, kui osalete siinsetel slotikatel.

Siin ei saa te mitte ainult mängida erinevaid mänge, vaid saate osaleda ka VIP Slotside turniiridel. Neid turniire peetakse iga kuu ja neid on erinevat tüüpi – iganädalased pärisraha turniirid (automaadid), igapäevased pärisraha võistlused (automaadid, blackjack ja videopokker), õhtused mänguautomaadid, igapäevane Play for the Pot, lisaks igapäevased turniirid. freerollid. Tegelikku ajakava saate isegi uurida kasiino lingil Turniirid.

Panganduse valikud
VIP teenindusaegadel tehakse kõik tehingud USA dollarites ($), GBP-des (£) ja eurodes (). Kasiino pakub saidil tehingute tegemisel mitmeid võimalusi. Raha otse pangakontole sissemaksmiseks saate kasutada oma krediitkaarti (Visa), NETellerit, UseMyWalletit, EcoCardi, QuickCashi, MoneyBookersit ja Click2Payt.