Blackjack ja selle paljud variandid

Enne veebis blackjacki mängude mängimist on hea mõte tutvuda paljude pakutavate blackjacki variatsioonidega. Klassikalist Blackjacki mängitakse ühe, standardse 52-kaardilise kaardipakiga, mängijad saavad korraga panustada ainult ühele käele ning neil on võimalus panustada topeltpanuseks ja jagada käsi. Blackjackiga võitmine makstakse välja koefitsiendiga 3:2, iga teine võitnud jaotus makstakse välja koefitsiendiga 1:1.

Atlantic City blackjacki variatsiooni mängitakse kaheksa standardse 52 kaardi pakiga.

Sarnaselt klassikalistele Blackjacki mängudele maksab Blackjackiga võidetud käsi 3:2 ja teised võitnud käed 1:1. Erinevalt klassikalisest “Euroopa” Blackjackist on Atlantic City Blackjack Ameerika augumäng, mis tähendab, et “hole” kaart (teine diilerile jagatud kaart) jagatakse tagurpidi. Euroopa Blackjacki mängudes ei jagata seda kaarti enne, kui kõik mängijad on oma käed mänginud. Sellel mängul on ka topelt- ja jagatud valikud.

Vegas Stripi ja Downtowni reeglid on sarnased Atlantic City Black Jacki mängude reeglitega, kuid Vegas Stripi mängitakse 4 tavalise tekiga ja Vegas Downtowni kahega.

Muude variatsioonide hulka kuuluvad Double Exposure blackjack, kus diileri mõlemad kaardid mängitakse näoga ülespoole, Super Fun 21, mis maksab boonust teatud kombinatsioonide eest, nagu teemant-blackjack, High Limit Blackjack, mida mängitakse tavaliste kahe pakiga Euroopa reeglite järgi, kuid millel on kõrgem maksimaalne panus, Hispaania Blackjack, mida mängitakse 8 unikaalse pakiga (tavaline 52 kaardipakki miinus 4 kümnendit) ja Multi-hand Blackjack, mis võimaldab panustada kuni 5 kätt korraga.

Online Blackjack ei piirdu nende variantidega sugugi, selline on mängu vastu huvi hetkel. Heitke Interneti-eetris ringi ja leiate kõik need Blackjacki versioonid ja palju muud, millest mõned on päris ahvatlevate sissejuhatavate pakkumistega.